Calendari 2023

Gràcies a totes i tots per fer això possible!!!

CAM_Calendari_2023.docx

GENER

14/ TASTEM L’ESCALADA: BERGUEDÀ (escalada esportiva) / Aaron Call

28/ CIMS-ORI: LA CAMdelaria (LA CHANDELEUR), PIC DELS PEDRONS (2.715 m), CANAL EST / Sophie Jullien i Xavi García

29/ SKIMOtivats: PIC DE LA MINA (2.683 m) / Raül Pérez i Marta Monguió

29/ CAMinem: CASTELL DE GALLIFA / María Carmona i Eva Calderón

FEBRER

4/ CAMinem: LES GUILLERIES / Carme Masagué

4 – 5/ CIMS-OCC: LECHERINES (2.567 m) i ATXERITO (2.374 m) / Minerva Domingo i David Requejo

11 - 12/ SKIMOtivats: TOSSA PLANA DE LLES (2.905 m) i PUIGPEDRÓS (2.915 m) / Marta Monguió i Sophie Jullien

16/ CAMteatre: "FITZROY" / Alexandra Blanchet i Jordi Edo

18/ For CAM to CAM: “PUTIGLÚ” / Jordi Domènech

19/ CAMfutur: RUTA AMB RAQUETES DE NEU (LAC DES BOUILLOUSES) / Danila Guagnozzi i Alice Guagnozzi

25 – 26/ SKIMOtivats: PIC CERTASCAN (2.853 m) / Raül Pérez

MARÇ

4/ CIMS-ORI: PIC DE L’INFERN (2.869 m), CANAL ORIENTAL / Laura Gretz

11/ CAMinem (amb raquetes): COMA DE L'ORRI (2.510 m) / Laura Reinoso

11 – 12/ EL MEU LLOC PREFERIT: PEÑA TELERA (2.764 m) / Danila Guagnozzi i Llorenç Faure

18/ CAMinem: CAMÍ DE RONDA (BAIX EMPORDÀ - AIGUABLAVA) / Carme Masagué

18/ TASTEM L’ESCALADA: GELIDA (escalada esportiva) / Aaron Call

25 – 26/ CIMS-CEN: PUNTA SUELZA (2.972 m) / Carlos Álvarez

ABRIL

1/ CAMinem: TOSSAL DE SANT SALVADOR (1.157 m) / Betlem Guillén

1/ A RODA: PEDALANT PEL VALLÈS (BTT) / Eduard Oltra i Carlos Valverde

1 – 2/ BIVACS D'ALÇADA: PICOS DE LOS INFIERNOS (3.082 m) / Carlos Álvarez

SS/ CAMinem (extrem): CAMI DE CAVALLS (MENORCA) / Eva Calderón i Fulgencio Fort

15/ EL MEU LLOC PREFERIT: ROC DEL BOC (2.774 m) / Jordi Domènech

16/ TASTEM L’ESCALADA: VALLIRANA (escalada esportiva) / Carme Pujol

22/ LA BASTARDA / CAM Parets

MAIG

6/ CAMinem (extrem): GALLINA PELADA (2.317 m) / Betlem Guillén

6 – 7/ EL MEU LLOC PREFERIT: TURBÓN (2.492 m) / Xavi García

11/ For CAM to CAM: PRIMERS AUXILIS A LA MUNTANYA (I) / Danila Guagnozzi i Martina Campos

14/ CAMinem: LES FONTS DE VILADRAU / Inma Estella i Llorenç Faure

18/ For CAM to CAM: PRIMERS AUXILIS A LA MUNTANYA (II) / Danila Guagnozzi i Martina Campos

20/ CAMinem: PERLES PARRAI (MONTSERRAT) / Francesc Albero i Rosa Fons

27/ CAMfutur: TREKKING + KAYAK (MONT-REBEI) / Danila Guagnozzi i Alice Guagnozzi

28/ TASTEM L’ESCALADA: COLLBATÓ (escalada esportiva) / Aaron Call

JUNY

10/ CAMinem: SETCASES – TREGURÀ / Alexandra Blanchet i Jordi Edo

10 - 11/ CIMS-CEN: CHIMINUC N. o VETEREANOS (3.129 m) i CHIMINUC S. o GEMELOS RAVIER (3.167 m) / Xavi García

17/ BAIXA’M LES ESTRELLES: TURÓ DE LES ONZE HORES (667 m) / Minerva Domingo i David Requejo

18/ InterCAMvi: REUNIÓ CASTELLERA / CAM Parets

30 – 3/ EXPERIÉNCIA 4000 (E4K): ALLALINHORN (4.027 m), PER ARESTA HOHLAUB / Grup organitzadors

JULIOL

1 - 2/ A RODA: ORDESA (BTT) / Eduard Oltra

8 - 9/ BIVACS D'ALÇADA: CRESTA ESPADAS - POSETS (3.369 m) / Raül Pérez i Sergi García

15 - 16/ BIVACS D'ALÇADA: PICA D’ESTATS (4 x 3.000 m) / Aaron Call

22 - 23/ EL MEU LLOC PREFERIT: PIC PALAS (2.974 m) / Matteo Vigano i Carlos Alvarez

29 - 30/ BIVACS D'ALÇADA: CRESTA PERDIGUERO (3.222 m) / Danila Guagnozzi i Sophie Jullien

AGOST

PROJECTES PERSONALS!

SETEMBRE

2/ CAMinem: LA FAGEDA DE LA GREVOLOSA / Carlos Valverde

2 – 3/ EL MEU LLOC PREFERIT: BALAITOUS (3.146 m) / Raül Pérez i Sergi García

9 – 11/ BIVACS D'ALÇADA: VIGNEMALE (3.299 m) / Laura Gretz i Matteo Vigano

16 - 17/ CIMS-CEN: GABIETOS OEST i EST (3.035 m, 3.027 m) / Eva González

23 – 24/ BIVACS D'ALÇADA: MIDI D’OSSAU (2.884 m) / Olga Ortega i Matteo Vigano

23/ CAMinem (+ CAMpaella): CONEXEIM EL CORREDOR / Jordi Ortiz

30/ CAMinem: COMANEGRA (1.557 m) i PIC DE LES BRUIXES (1.393 m) / María Carmona i Eva Calderón

OCTUBRE

30 – 1/ BIVACS D'ALÇADA: NEOUVIELLE (3.091 m) / Raül Pérez i Sergi García

7 – 8/ BIVACS D'ALÇADA: LA FORCANADA (2.883 m) / Fulgencio Fort

14/ CAMinem: LA BERGUEDANA / Francesc Albero i Rosa Fons

14 - 15/ CIMS-CEN: VALLIBIERNA (3.067 m) i CULEBRAS (3.062 m) / Laura Gretz

21 – 22/ TASTEM L’ESCALADA: MARGALEF (escalada esportiva) / Carlos Álvarez

12 – 30/ EXPERIÉNCIA NEPAL: TREKKING EVEREST / Grup organitzadors


NOVEMBRE

11/ CAMinem: SANTUARI DE BELLMUNT / María Carmona i Eva Calderón

11 - 12/ TASTEM L’ESCALADA: PERLES (escalada esportiva) / Carme Pujol

25/ TASTEM L’ESCALADA: LA SOLEIA (escalada esportiva) / Minerva Domingo i David Requejo


DESEMBRE

2/ CAMinem: RUPIT - SALT DEL SALLENT / María Carmona i Eva Calderón

16/ SANT TIBERI / Grup organitzadors

Pots seguir-nos a Instagram

Instagram